top of page
Westmalle_©MarsielPhotography2019_201912

Progressief Malle

Politieke partij uit Malle.


Progressief Malle is een groep geëngageerde burgers die zich dagelijks inzetten om van Malle een dorp te maken waarop jij en ik trots kunnen zijn, nu en in de toekomst. Het mooie aan deze lokale partij is het verenigend karakter. Wij gaan verder dan partijgrenzen omdat wij vinden dat een persoon of groep het idee maakt, en niet steeds de politieke kleur. Om die reden verenigen wij zowel personen mét als zonder partijkaart. Samen voor creatief, samen voor doordacht, samen voor Malle!

#PROmalle

Over: Over

Wie is wie

Alex-Van-Loon-P1.jpg

Alex Van Loon

Beroep: ambtenaar

Deelgemeente: Oostmalle

Telefoonnummer: 0472 63 09 69

E-mailadres: alex.van.loon.malle@gmail.com

Mieke-Laenen_P2.jpg

Mieke Laenen

Beroep: verpleegkundige

Deelgemeente: Westmalle

Telefoonnummer: 0486 46 81 27

E-mailadres: mieke.laenen@telenet.be


Walter-Vermeylen_P3.jpg

Walle Vermeylen

Beroep: dagbladhandelaar

Deelgemeente: Westmalle

Telefoonnummer: 0476 04 39 01

E-mailadres: walle.vermeylen@gmail.com

Lennert-Vorsselmans_P7.jpg

Lennert Vorsselmans

Beroep: student

Deelgemeente: Oostmalle

Telefoonnummer: 0479 53 73 29

E-mailadres: lennertvorsselmans@gmail.com

Kay-Tomboy_P8.jpg

Kay Tomboy

Beroep: teamverantwoordelijke opvoeder/begeleider

Deelgemeente: Westmalle

E-mailadres: ktomboy@gmail.com

Billy-Dhoore_P11.jpg

Billy D'hoore

Beroep: student

Deelgemeente: Oostmalle

Telefoonnummer: 0491 52 90 04

E-mailadres: billy-dhoore@hotmail.com

Barabara-De-Vlam_P12-1.jpg

Barbara De Vlam

Beroep: onthaal- en administratief bediende bij Geneeskunde voor het Volk Deurne

Deelgemeente: Oostmalle

Telefoonnummer: 0497 82 61 22

E-mailadres: barbara.de.vlam@skynet.be

Fons-Copmans_P13.jpg

Fons Copmans

Beroep: gepensioneerde

Deelgemeente: Oostmalle

Telefoonnummer: 0475 72 84 71

E-mailadres: fons.copmans@gmail.com

Dave-Simons_P14.jpg

Dave Simons

Beroep: leerkracht

Deelgemeente: Oostmalle

Telefoonnummer: 0486 11 38 19

E-mailadres: dave.simons1@outlook.com

Sascha-Vermeylen_P15.jpg

Sascha Vermeylen

Beroep: onderzoeker

Deelgemeente: Westmalle

E-mailadres: saschavermeylen@hotmail.com

Natalie-Ceulemans_P16.jpg

Nathalie Ceulemans

Beroep: audioloog

Deelgemeente: Westmalle

Telefoonnummer: 0474 59 32 67

E-mailadres: natalie.ceulemans@live.be

Jan-Schellekens_P17-1.jpg

Jan Schellekens

Beroep: invalide

Deelgemeente: Westmalle

Telefoonnummer: 0471 77 68 07

E-mailadres: jan.schellekens1980@gmail.com

Peter-Juchem_P19-1.jpg

Peter Juchem

Beroep: zorgkundige

Deelgemeente: Westmalle

Telefoonnummer: 03 312 24 43

E-mailadres: peterjuchem@hotmail.be

Guy-Mertens_P21-1.jpg

Guy Mertens

Beroep: bediende

Deelgemeente: Oostmalle

Telefoonnummer: 0477 54 73 95

E-mailadres: mertens_gilops@telenet.be

Joke-Kempenaers_P22-2.jpg

Joke Kempenaers

Beroep: verpleegkundige

Deelgemeente: Westmalle

Telefoonnummer: 0479 88 09 41

E-mailadres: kempenaersjoke@gmail.com


Wim-Jans_P24.jpg

Wim Jans

Beroep: coördinator subcontracting

Deelgemeente: Westmalle

Telefoonnummer: 0499 21 24 71

E-mailadres: wim.jans2@telenet.com

Bernice-Storms_P25.jpg

Bérénice Storms

Beroep: Dr. in de sociologie

Deelgemeente: Westmalle

Telefoonnummer: 0475 51 58 76

E-mailadres: berenice.storms@gmail.com

Over: Teamleden
bottom of page